Iszinik 100

a fordított Kinizsi Százas

Előnevezés
Előnevezési határidő 2019. november 15. Előnevezni csupán az Iszinik 100 távra lehetséges. Nevezni tudsz a rajtban is!
Az előnevezés határideje lejárt! Várunk a túrán! Nevezni a rajtban is tudsz!

Előnevezettek listája

  • Ádám Tamás (Nesodden) befizetve
  • Ág Attila (Budapest) befizetve
  • Armuth Gábor László (Budapest) befizetve
  • Áron Gärtner (Budapest) befizetve
  • Bak László (Tatabánya) befizetve
  • Bálint Zoltán (Debrecen) befizetve
  • Balla Ottó (Budapest) befizetve
  • Bazsó Gergely (Jászberény) befizetve
  • Bolla Gyöngyi (Kecskemét) befizetve
  • Cser M. Zoltán (Zebegény) befizetve
  • Csetneki Sándor (Tatabánya) befizetve
  • Csielka Tamás (Debrecen) befizetve
  • Csuja Gábor (Hajdúnánás) befizetve
  • Dienes Áron (Szár) befizetve
  • Durucz Gábor (Jászberény) befizetve
  • Fejes Csaba (Baja) befizetve
  • Fekete Ádám (Tata) befizetve
  • Fekete Arnold (Tatabánya ) befizetve
  • Fekete Istvan (Bajna) befizetve
  • Fileman Zoltán (Debrecen) befizetve
  • Földes Balázs (Budapest) befizetve
  • Galambos Péter (Budapest) befizetve
  • Gömöri Csilla (Budapest) befizetve
  • Gulyás Gyula (Budaörs) befizetve
  • Gyetkó Zoltán (Budapest) befizetve
  • Gyurász Gábor (Pilismarót ) befizetve
  • Hajnalne Filipich Adrienn (Budapest) befizetve
  • Hangyás Mihály (Budapest) befizetve
  • Haracska Lajos (Szeged) befizetve
  • Hegedűs János (Budapest) befizetve
  • Hegedűs Márk (Piliscsaba) befizetve
  • Hegedűs Pál (Martonvásár) befizetve
  • Héjjas Zsolt (Budapest) befizetve
  • Horthy Krisztián (Környe ) befizetve
  • Horvát Krisztián (Budapest) befizetve
  • Horváth Géza (Dunakeszi) befizetve
  • Illés Ferenc (Szekszárd) befizetve
  • Isztl Péter (Budapest) befizetve
  • Juhász Krisztián (Tatabánya) befizetve
  • Kaim Szilveszter (Sülysáp) befizetve
  • Kalmár Péter (Budaörs) befizetve
  • Károly Viktória (Budapest ) befizetve
  • Kelemen Anett (Pilisvörösvár) befizetve
  • Kerner Balázs (Csabdi) befizetve
  • Kis Róbert (Hódmezővásárhely) befizetve
  • Koller Kálmán (Győr) befizetve
  • Koltai Dániel (Budapest) befizetve
  • Kosár Zoltán (Hódmezővásárhely) befizetve
  • Kovacs Szabolcs (Budapest) befizetve
  • Kovács Szilvia (Baja) befizetve
  • Kovács Zsolt (Úri) befizetve
  • Lázár Gabriella (Cegléd) befizetve
  • Majoross Olivér (Törökbálint) befizetve
  • Mánfai Péter (Győr) befizetve
  • Medvegy István (Szarvas) befizetve
  • Meretei Balázs (Kecskemét) befizetve
  • Mihályiné Vámos Hajnalka (Üröm ) befizetve
  • Mikonya György (Nagykőrös) befizetve
  • Molnár Csaba (Pilis) befizetve
  • Molnár Gábor (Budapest) befizetve
  • Molnár István (Budapest) befizetve
  • Monoki Tamás (Dunakeszi) befizetve
  • Nagy István (Kesztölc) befizetve
  • Nagy János (Budapest) befizetve
  • Nagy Norbert (Budapest III) befizetve
  • Nagy Norbert (Budapest XXII) befizetve
  • Németh Csaba (Eger) befizetve
  • Orcsik Norbert (Baj) befizetve
  • Őrsi Anna (Eger) befizetve
  • Óvári György (Dunaszentpál) befizetve
  • Péli Gábor (Tompa) befizetve
  • Péterfalvi Ferenc (Budapest) befizetve
  • Pető Ferenc (Orosháza) befizetve
  • Pető Sándor (Budapest) befizetve
  • Petróczi Tamás (Kiskunfélegyháza) befizetve
  • Petrovics Nándor (Budapest) befizetve
  • Petrovszki György (Pécs) befizetve
  • Rankl Erzsébet (Csákvár) befizetve
  • Róth András (Budapest) befizetve
  • Rózsa Tamás (Szeged) befizetve
  • Sándor Zsolt (Budapest) befizetve
  • Sass László (Szeged) befizetve
  • Schréder Tamás (Budapest) befizetve
  • Simon Gergely (Budapest) befizetve
  • Sonyovszki László (Üröm) befizetve
  • Szabados Gergely (Kecskemét ) befizetve
  • Szabó Csaba Imre (Budapest) befizetve
  • Szabó Dávid (Budapest) befizetve
  • Szél László (Tárkány) befizetve
  • Szij Zoltán (Budapest) befizetve
  • Szűcs Levente (Abda) befizetve
  • Tarnai Máté (Budapest) befizetve
  • Tarr János (Budapest) befizetve
  • Tatár Loránd (Budapest) befizetve
  • Tótfalusi András (Budapest) befizetve
  • Tóth Rajmund (Tatabánya) befizetve
  • Úri Máté (Besenyőtelek) befizetve
  • Varga Árpád (Debrecen) befizetve
  • Varga Gyula (Debrecen) befizetve
  • Varga László (Budapest) befizetve
  • Vári Gábor (Pécel) befizetve
  • Váry Anna Zsófia (Budapest) befizetve
  • Vass Pál (Budapest) befizetve
  • Vászon Zoltán (Budapest) befizetve
  • Vigh Péter (Tokodaltáró ) befizetve
  • Zajácz József (Budapest) befizetve
Kapcsolat


A főszervező elérési adatai:

Székely Rolf Dániel
1045 Budapest Berda J. u. 40 7/39
Email: daniel.szekely@swarovski.com
Telefon:
+36 20 9891031
illetve
+43 6769 691769


Megtalálsz minket a facebook-on is: Iszinik csoport

Az előnevezéshez kérjük az alábbi bankszámlaszámot használd:

Számlatulajdonos : Székely Rolf Dániel
Számlaszám: 10918001-00000019-88640008
Bank : Unicredit